לפרטים נוספים התקשרו כאן
052-8255400

שמי גלית גולן, יצרנית ומשווקת תיק גג.

כאם ל6 ילדים מקסימים, כל נסיעה לסוף שבוע או לטיול הייתה אתגר:

אורזים, דוחפים לרכב תיק, עוד תיק, עגלה, שק"שים, מזרנים, אוהלים ואז את הילדים, וכל הדרך תלונות: "לא נוח לי", "כבד לי", "אין לי מקום", "תעבירו לשם" בקיצור לא קל! חווית הנסיעה התחילה לא משהו..

חיפשתי פתרון - תיק גדול, חזק, שיכיל את כל הציוד שהילדים רוצים לקחת לחופש וגם אנחנו, ההורים. נקשר בקלות, בטיחותי, שחלילה לא יעוף בדרך. 

בדרך ניסיתי תיק צ'ימידן כזה ותיק מנשא לרכב אחר, שיתפתי חברים שגם להם היה ניסיון עם תיקים מהסוג. כולנו הסכמנו לגבי התיקים הקיימים - שהרעיון טוב, הביצועים הקיימים לא משהו. ואז פנינו לעשות זאת כמו שאנחנו רוצים:

תיק ציוד לגג הרכב- יותר איכותי וחזק, יותר בטוח לשימוש ויותר הגיוני מבחינת המחיר.

תכירו את אלו ששותפים איתי למסע:

 דן - ג'יפולוג ברמ"ח איבריו, כזה שרותם את הג'יפ שלו בלי התראה מוקדמת ויוצא לטיול ג'יפים קורע. לדן היה חשוב החוזק של התיק, שיהיה עמיד ב'נפלאות' מזג האוויר ובספונטניות המתפרצת שלו בכל שני וחמישי, ולכן התיק שלנו עשוי בד קורדורה שהופך אותו לתיק חזק ברמה אחרת לגמרי מאלו שתמצאו, רוכסן עבה, חיפוי הרוכסן, קליפסים עם תו תקן של משרד הביטחון - עבים וחזקים ואפשרות נעילה של התיק. העיצוב אווירודינאמי לחיסכון בדלק - הם האינסטרומנטים שדן שם עליהם את הדגש.

יוגב - חבר נוסף ש'ילד' איתנו את התיק הוא  ויועץ בטיחות בחברות  גדולות . חי ונושם בטיחות מבוקר עד לילה. יוגב שם את הדגש על הקשירה שתהיה חזקה ובטוחה בנסיעה מהירה. הרצועות העבות בהן התיק ניקשר לרכב, החיבור שלהן באמצעות לולאות אל התיק (ע"מ למנוע הפרדות של הרצועות מהתיק בנסיעה), קליפסים הכי חזקיםעם דגש על תקינות , רצועות קשירה כפולות מעל הקליפסים ומחזיר אור לתיק, הם חלק מהדגשים שתראו בתיק גג לרכב שיצרנו.

לכולנו חשוב מאוד לייצר בישראל- ברור..

דבר אחד הנחה אותנו - לא חוסכים בכל מה שקשור לבטיחות ואיכות.

המטרה לא לעשות עוד תיק גגון ולא חיקוי של צ'ימידן לרכב אלה את התיק לגג הרכב.

יצאנו לדרך...

לא מעט ניסיונות, שיפורים, עוד שיפורים – תוך כדי פיתחנו את וו התפס הבטיחותי לקשירה של התיק ברכבים ללא גגון (מדגם רשום ביחידת הפטנטים, משרד המשפטים) הגענו למוצר מנצח ואיכותי שכל נסיעה מתחילה בכיף וממשיכה בראש שקט.

רצינו לשתף אתכם, שגם אתם תהנו, כמונו, ולכן עברנו לייצור .


אני כ"כ שמחה שאנחנו לא אנשים שמתפשרים, כי ככה נוצר תיק גג - הכי איכותי, הכי בטיחותי

לאנשים שלא מתפשרים.

החזון שלנו – להמשיך ולייצר עבורכם תיק גג באיכות ובטיחות שלא מתפשרת ולכן חשוב לנו לשמוע ממכם, לקוחותינו, את החוויה שלכם עם תיק גג.

 

תכלס, במה התיק גג שלנו יותר טוב מתיקים אחרים הקיימים
בשוק?

תיק גג הינו תיק גגון לרכב, carbag  קל  להרכבה על כל רכב - מסחרי, פרטי, קטן.
כולל מכונית וואן גדולה. אין צורך בגגון או הכנה לגגון.
התיק גג  נייד, קומפקטי ומתקפל למימדים קטנים. המשקל העצמי כ: 3- 4 ק"ג, מתקפל ומוכנס לתיק, מתאים מאוד גם לשימוש בחו"ל.
ההרכבה של תיק מטען לגג הרכב היא מאוד פשוטה - כל אחד ואחת יכולים להרכיב על האוטו בקלות ובמהירות. בצידי התיק הוספנו ידיות על מנת שתוכלו למלא את התיק בבית ולשנע לרכב. התיק גג מכיל 550 ליטר.

* תיק גג הינו היחיד מסוגו  
המיוצר בישראל, ברכישת התיק גג אתם מעודדים את הייצור והתעסוקה בישראל. התיק מותאם לאקלים הישראלי.

 איכות

תיק גג עשוי בד רשת קורדורה ריפסטופ  72T מצופה PVC הידוע כאיכותי ביותר, חזק ודוחה מים ואבק. (אני מזמינה אתכם לבדוק בzap השוואת מחירים עלויות תיק לגג הרכב עשוי בד קורדורה - בין 1500 ל3000 ₪- וזאת כי הבד עושה את ההבדל מתיקים אחרים הקיימים בשוק). הקליפסים, הרוכסן הינם בעלי תו תקן של משרד הבטחון.            התפרים כפולים.
לתיק גג בסיס פולימרי אקטיבי מובנה לאיזון לחצים למניעת פגיעה בגג הרכב.               הבסיס ישמש אתכם גם כמזרן לילד בקמפינג. תיק גג עשוי  בפרופיל אווירודינאמי להקטנת ההתנגדות של הרכב ולחיסכון בדלק.
אלו הופכים את תיק גג למנשא לגג הרכב האיכותי ביותר

תיק גג הוא היחיד שמתייחס לעניין הבטיחות ללא פשרות -  

לתיק גג 2 רצועות קשירה רחבות המחוברות לחלקו העליון של התיק בלולאות, למניעת תזוזה של התיק בנסיעה מהירה ולבטיחות מירבית. הוספנו רצועות ביטחון ל4 הקליפסים - תקראו לזה מצנח רזרבי, כי בכביש לא לוקחים שום סיכון.
תיק הגג מסומן בצידו האחורי במחזיר אור החמרה על תקנות משרד התחבורה.                                                                                                                   
מסביב לתיק הוספנו רצועות
הידוק כדי להתאים את התיק לתכולה.
אין לכם גגון? לתיק גג מוצר משלים – וו תפס בטיחותי (מדגם רשום שלנו) לקשירה בטוחה של התיק אל גג הרכב.

תיק גג עוזרת לכם למנוע שכחה של ילדים ברכב:
כל הרוכש תיק גג מקבל במתנה חגורת "אל תשכחני" - קליק מציל חיים.טואול הקמת אתרי אינטרנט